Dobroszyce/ stała praca przy produkcji słodyczy

Oleśnica Dodane : Sierpień 19, 2019 ID #6797 Odsłon: 15, dzisiaj 0

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, w chwili obecnej dla swojego klienta- firmy produkującej słodycze, prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

- pracownik produkcyjny/ pomocniczy

Informacje ogólne:
- praca od zaraz
- umowa o pracę,
- praca od poniedziałku do piątku
- ilość wolnych miejsc: 4
- praca na dwie zmiany: 6.00 - 14.00/ 14.00 - 22.00
- lokalizacja: Dobroszyce koło Oleśnicy
- wdrożenie we wszystkie obowiązki - produkcja figurek czekoladowych i owoców kandyzowanych

Wymagania:
- chęci do pracy,
- dyspozycyjność od zaraz,
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,
- mile widziana książeczka sanepid/ lub gotowość do jej wyrobienia

Opis stanowiska pracy:
- przygotowanie masy cukierniczej/ czekolady, przygotowanie owoców kandyzowanych
- ułożenie masy w formie cukierniczej
- zdobienie czekoladek
- prace związane z przygotowaniem asortymentu do wysyłki

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

    Imię: Domino Polska

    wroclaw@dominopolska.pl Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail