Praca jako opiekunka dziecięca w żłobku w Oleśnicy

Oleśnica Dodane : Sierpień 26, 2019 ID #6839 Odsłon: 10, dzisiaj 0

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko Opiekun/ka w żłobku do nowo otwartego żłobka w Oleśnicy na ul. Kopernika 14F.

Obowiązki:

- planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka,

- prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka,

- zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka,

- wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.,

- współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka.

Wymagania:

- wykształcenie średnie + kurs "opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" - 280h (możliwy do sfinansowania przez pracodawcę) lub wykształcenie wyższe licencjackie wychowanie przedszkole lub wczesnoszkolne

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- umowa o pracę,

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,

- pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze,

-dofinansowanie do karty MultiSport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV jak również wszelkich zapytań w odpowiedzi na ogłoszenie za pośrednictwem portalu lub na wskazany adres mailowy.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pozytywne Inicjatywy Edukacja Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Projekt Pozytywny Żłobek w Gminie Oleśnica jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

    Imię: Ewelina

    e.guzinska@pozytywneinicjatywy.pl Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail