Serwisant sieci teletechnicznych - bez doświadczenia!

Cena : Proszę o kontakt

Obowiązki

- montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów,
- budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń,
- wykonywanie instalacji światłowodowych,
- usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych,

Wymagania

- mile widziane osoby, które ukończyły liceum/technikum informatyczne lub pokrewne,
- prawo jazdy kat. B,
- zdolności manualno-techniczne,
- motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
- dyspozycyjność,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
- praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w przyjaznym zespole serwisowym,
- wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy za realizację zadań
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport,dofinansowanie do wczasów i kolonii

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy zapraszam do kontaktu telefonicznego 799 089 912 lub wyślij cv na aplikacje@partnerhr.pl