PANELE SZKLANE Podstopnica szklana biała

Oferujemy PANELE SZKLANE HARTOWANE na wymiar do kuchni, łazienki, sypialni lub salonu


Posiadamy dużą bazę graficzną oraz kolorową (możliwość wyboru koloru z palety RAL) Jakość nadruku bezpośrednio na szkle 4K Pomiar jest bezpłatny w momencie nawiązania współpracy, pobieramy 100 zł za przyjazd na pomiar, które później odliczamy od kwoty zamówienia. Oferujemy kompleksowo: Pomiar + Wizualizacja + Produkcja + Dostawa + Montaż na terenie Wrocławia i okolice do 100 km.


Nasze usługi wykonujemy zgodnie z dewizą – „Przede wszystkim jakość”. Każdy produkt zakupiony u nas posiada 2 lata gwarancji przypisanej w umowie.Po ustalaniu szczegółów zamówienia, podpisujemy umowę. W ciągu następnych kilku dni wybierana jest grafika za pomocą bezpłatnych wizualizacji 2D. Czas realizacji to około 4-5 tygodni od podpisania umowy lub akceptacji grafiki.Szybka wycena: dla wstępnej wyceny kosztu paneli prosimy podać przybliżone wymiary szkła oraz iłość otworów na gniazdka. 


LED Oświetlenie (świeci cały panel). Na wymiar szafek! Edyna taka oferta w Polsce!


Podstopnica szklana biała


Podstopnice wykonane za szkła OPTIWHITE, szyby wykonujemy w tolerancji +- 2 mm.Krawędzie są oszlifowane. Każdą sztukę przeliczasz osobno nie można zsumować wszystkich podstopni tylko każdą sztukę osobno.

Kategoria ogłoszenia : Meble na sprzedaż

Cena : 1234.00 PLN
Miasto : Oleśnica
Dodał : Oleksii
https://www.panele-szklane-wroclaw.com/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen